Hotel Belvedere Františkovy Lázně

Hotelu Belvedere Františkovy Lázně 11 Hotelu Belvedere Františkovy Lázně 12 Hotelu Belvedere Františkovy Lázně 13 Hotelu Belvedere Františkovy Lázně 14 Hotelu Belvedere Františkovy Lázně 15 Hotelu Belvedere Františkovy Lázně 16 Hotelu Belvedere Františkovy Lázně 17 Hotelu Belvedere Františkovy Lázně 18 Hotelu Belvedere Františkovy Lázně 19 Hotelu Belvedere Františkovy Lázně 20 Hotelu Belvedere Františkovy Lázně 21 Hotelu Belvedere Františkovy Lázně 22

.Lázeňský hotel Belvedere obklopen Jitřním parkem nese oprávněně své italské jméno "krásná vyhlídka". Hotel Belvedere nabízí léčebné oddělení se všemi službami pod jednou střechou a využívá výhradně místní přírodní léčivé zdroje.


Hotel Belvedere je klasický lázeňský hotel s nostalgickým kouzlem "starých dobrých časů". Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, fénem, županem (za poplatek), připojením k internetu za poplatek (bezplatný internet na recepci), televizorem se satelitními programy, lednicí a trezorem. Pokoje jsou rozděleny do několika kategorií, které se zvyšují s velikostí místnosti. Pokoje Economy Plus disponují výše uvedeným vybavením, jsou menší rozlohy s výhledem do dvora či do Husovy ulice. Pokoje Standard jsou o něco větší než pokoje kategorie Economy Plus a nabízí výhled do Husovy ulice. Některé pokoje kategorie Komfort mají balkón, většinou s výhledem do parku.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-belvedere-frantiskovy-lazne@toprague.cz
Adresa: Dr. Pohoreckého 51/22 Františkovy Lázně


Pobytové balíčky Ubytování bez balíčku

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Belvedere Františkovy Lázně věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Belvedere Františkovy Lázně se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 10:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.


Pobytové balíčky:


Krátkodobý pobyt - víkend

délka pobytu: 3 dny
od 3960 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Vital

délka pobytu: 4 dny
od 5670 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Vital od neděle

délka pobytu: 5 dny
od 5670 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Relax

délka pobytu: 8 dny
od 10500 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Františkolázeňská léčebná kúra

délka pobytu: 8 dny
od 12425 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Vánoce na týden

délka pobytu: 8 dny
od 14790 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Silvestr

délka pobytu: 8 dny
od 15610 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Vánoce a Silvestr

délka pobytu: 15 dny
od 29190 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Méně balíčků ...

TOPlist